شب های آسمانی السلام علیک یا اباعبدالله

حماسه ی دیگر درراه است
سه شنبه ۱۳۹۲/۰۳/۲۱ ساعت 11:51 | نوشته ‌شده به دست *سومی ها* | ( )

امام علی (ع):   کسی که وقت یاری رهبرش خواب باشد زیرلگد دشمن بیدارمی شود

ما می آییم

همه در روز جمعه خواهیم آمد وحماسه ای دیگر رغم خواهیم زد و باشهدا وامام دوباره عهد پیمان می کنیم!!!

 

موضوعات مرتبط: انتخابات

انتخابات پیش رو، انتقال بین النسلی قدرت
سه شنبه ۱۳۹۲/۰۳/۲۱ ساعت 11:24 | نوشته ‌شده به دست *سومی ها* | ( )
 
 

بعد از هر انقلابی تا یک دوره طولانی در انتخابات (به هر شکل آن: مجلس، ریاست جهوری و ...) رقابت بین افرادی است که در بین سی، سی و پنج سال انقلاب اسلامی نقش داشته اند. بعد از این دوره که عموماُ سن این افراد بالا می رود، رقابت بین افراد دیگری شکل می گیرد که در انقلاب نقش اصلی نداشتند. به این انتقال قدرت و یا انتقال‌ رقابت، انتقال بین النسلی می گویند. نسل دیگری به قدرت می رسد و به رقابت با یکدیگر می پردازند.

انتخابات کنونی، از همین نوع انتقال بین النسلی است چرا که میانگین سن کاندیداهای این دوره بین 40 و 45 سال است و به همین علت هم تعداد کاندیدها زیاد است چرا که هر کدام می خواهندخود را معرفی کنند و هیچکدام سیاسی آنچنان زیادی هم ندارند. چنین نوع رقابتی احتمال پیروزی افراد شناحته نشده را بالا می برد باید در بین کاندیدا ها کدام یک تعهد بیشتری به اصل انقلاب و آرمانهای آن دارد.


برچسب‌ها: انتخابات92, انتخابات

"ضد تسلیم" به عنوان وبلاگ برگزیده کشوری انتخاب شد...
شنبه ۱۳۹۲/۰۳/۱۱ ساعت 17:29 | نوشته ‌شده به دست گروه فرهنگی وبسایت*B.SH* | ( )
در مراسم اختتامیه جشنواره کشوری وبلاگ نویسی جهاد مجازی که با حضور حضرت آیت الله طباطبائی نژاد نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر اصفهان ، جناب آقای دکتر اسماعیلی معاون سیاسی امنیتی استاندار ، حجت الاسلام قطبی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ، حجت الاسلام معتمدی رئیس کانون های فرهنگی هنری مساجد استان و روحانیون و مدیران مسئول کانون های فرهنگی هنری مساجد استان در مجتمع فرهنگی استاد فرشچیان برگزار شد، وبلاگهای برگزیده معرفی و جوایز برگزیدگان این جشنواره که ساکن استان اصفهان بودند به آنها اهداء گردید. در این بین از شهرستان فلاورجان و کانون فرهنگی هنری امام خمینی (ره) مسجد حجتیه حسن جمشیدی با وبلاگ ضد تسلیم ((antitaslim.blogfa.com)) منتخب دریافت جایزه شد و افتخاری دیگر برای شهرستان در سطح کشور رقم زد.

جشنواره وبلاگ نویسی جهاد مجازی

منبع: www.kfmmh.ir

 

 
موضوعات
ما را حمایت کنید
&nbsp